İngiltere’de Araç Sigortası

En iyi sigorta fiyatı karşılaştırma sitelerini sizler için seçtik! Bilgilerinizi girin ve sigortanız için en benzersiz fiyatı hemen öğrenin!

Plaka:
GB
Prim Hesapla! »

Quotezone Logo

Araç sigortası karşılaştırmak için popüler bir Birleşik Krallık sitesi.

Confused.com Logo

Confused.com: Araç sigortası karşılaştırması – pek çok rekabetçi teklifi sadece birkaç dakika içerisinde karşılaştırın.

En geniş fiyat teklifi aralığı ve en yüksek tasarruf için, önerilen iki fiyat karşılaştırma sitemizi de kullanın.

İngiltere’de Yaşayan Türk Vatandaşları İçin Araç Sigortası

İngiltere’de, “third party insurance” olarak da bilinen, en düşük sigorta teminatı olmadan otomobil, kamyonet veya kamyon kullanmak kanunlara aykırıdır. Bu teminat, Türkiye’deki Zorunlu Trafik Sigortası’nın muadilidir ve bir trafik kazası esnasında, karşı tarafın yaşayacağı hasar ve kaybı teminat altına alır. Birleşik Krallık’ta, doğru sigortaya sahip olmamanız, aracınıza el konulmasına ve büyük bir cezaya çarptırılmanıza neden olabilir.

Elbette, “third party insurance” teminatı, en düşük seviyedir ve “fire and theft” gibi durumları, hatta Türkiye’deki muadili “tam kapsamlı” sigorta türü olan “fully comprehensive” yu da içine alacak şekilde genişletmek isteyebilirsiniz. Aslına bakarsanız, tam kapsamlı sigorta, genellikle çok daha ucuz olabilmektedir!

Araç sigortası fiyatları, inanılmaz değişkenlik gösterir, bu nedenle en uygun fiyat için çarşı pazar dolaşmanız gerekir. Çok sayıda rekabetçi fiyat teklifini aynı anda elde etmenin en hızlı yolu bir karşılaştırma web sitesini ziyaret etmektir. Bilgilerinizi sadece bir kere girin ve girdiğiniz bilgilere dayalı olarak size sunulan çok çeşitli fiyat tekliflerini değerlendirin.