Auto apdrošināšana Lielbritānijā

Mēs esam apkopojuši dažas vislabākās apdrošināšanas cenu salīdzināšanas tīmekļa vietnes. Ievadi informāciju un Jūs saņemsit lieliskas apdrošināšanas cenas!

Reģistrācijas numurs:
GB
Aprēķināt polises cenu! »

Quotezone Logo

Populāra Lielbritānijas vietne auto apdrošināšanas cenu salīdzināšanai.

Confused.com Logo

Confused.com: Auto apdrošināšanas cenu salīdzināšana – salīdzini apdrošināšanas cenas lielam skaitam konkurētspējīgu piedāvājumu dažās minūtēs.

Auto apdrošināšana Lielbritānijā dzīvojošiem Latvijas pilsoņiem

Auto apdrošināšana Lielbritānijā dzīvojošiem Latvijas pilsoņiem

Likums Lielbritānijā aizliedz vadīt vieglo vai kravas automobili bez vismaz minimālā apdrošināšanas seguma, kas plašāk zināma kā Civiltiesiskā apdrošināšana. Tas ir ekvivalents OCTA apdrošināšanas iemaksām Latvijā. Atbilstošas apdrošināšanas neesamība var beigties ar to, ka Jūsu automobilis tiek konfiscēts un Jums tiek piemērots ievērojams naudassods. Lielbritānijā auto apdrošināšana attiecas uz autovadītāju, nevis uz pašu automašīnu.

Civiltiesiskās apdrošināšanas segums, protams, ir pats minimums, un visticamāk, ka Jūs vēlēsities to paplašināt, lai tā ietvertu arī apdrošināšanu „ugunsgrēku un zādzību” gadījumos vai pat „visaptverošo” apdrošināšanu. Turklāt visaptverošā apdrošināšana bieži vien mēdz būt lētāka!

Auto apdrošināšanas cenas ievērojami variē, tādēļ ir vērts veltīt laiku, lai atrastu labāko piedāvājumu. Ātrākais veids, kā iegūt lielu skaitu konkurētspējīgu apdrošināšanas cenu piedāvājumu, ir apmeklēt salīdzināšanas vietnes. Atliek tikai vienreiz ievadīt nepieciešamo informāciju un Jūs, balstoties uz šo informāciju, tiksiet iepazīstināts ar dažādiem cenu piedāvājumiem.