Pigus Automobilio Draudimas UK

Mes išrinkome geriausius draudimo kainų skaičiuotuvus internete. Įveskite savo duomenis ir gausite geriausius pasiūlymąpigiam draudimui!

Valstybinis numeris:
GB
Ieškoti Geriausios Kainos »

Quotezone Logo

Populiarus puslapis lyginti draudimo kainas UK.

Confused.com Logo

Confused.com: Automobilių draudimo palyginimas – lyginti daugiau nei 100 automobilių draudimo pasiūlymus per kelias minutes.

Automobilio draudimas Lietuvos piliečiams gyvenantiems Anglijoje

Automobilio draudimas Lietuvos piliečiams gyvenantiems Anglijoje

Jungtinėje Karalystėje negalima vairuoti automobilio, autobusiuko ar furgono, kuris yra neapdraustas. Tai yra tas pats kaip Privalomojo automobilio draudimo (MTPL) įstatymas Lietuvos Respublikoje. Neturint draudimo gali tekti atiduoti transporto priemonę arba net mokėti didelę baudą. Jungtinėje Jungtinėje Karalystėje apdraudžiamas pats automobilį vairuojantis žmogus, o ne automobilis.

Aišku, “trečiosios šalys” yra mažiausia, ką galite padaryti ir tikriausiai norėsite į sutartį įtraukti apsaugą nuo “fire and theft” (gaisro ir vagysčių) o gal net “fully comprehensive” (išsamų (pilną)) draudimą. Tiesą sakant išsamus (pilnas) draudimas dažnai būna ir pigesnis.

Draudimo kainos smarkiai skiriasi, todėl vertėtų paieškoti geriausio pasiūlymo. Greičiausias būdas gauti išsamų kainų sąrašų būtų naudojant kainų palyginimą internete. Tiesiog įveskite savo duomenis ir jums bus pristatyta daugybė kvotų pagal jūsų suteiktus duomenis.