Woman in front of broken down carApie kokius papildomus produktus turėčiau galvoti?

Jei esate užsienio pilietis ir norite vairuoti JK, jums reikės JK automobilio draudimo. Mes aptarėme ankstesniuose straipsniuose, kokio tipo draudimo jums reikės ir kokiusreikalavimus teks patenkinti norint gauti teisę vairuoti transporto priemonę JK naudojant savo vairuotojo pažymėjimą. Mes taip pat aptarėme, kokios informacijos jums reikia, ir kur rasti geriausias automobilio draudimo kainas. Tačiau, yra keletas papildomų produktų, kuriuos jūs galbūt norėsite apsvarstyti norėdami visiškai apsisaugoti nuo bet kokių nenumatytų įvykių.

Confused.com Logo

Confused.com: Automobilių draudimo palyginimas – lyginti daugiau nei 100 automobilių draudimo pasiūlymus per kelias minutes.

Quotezone Logo

Quotezone: Populiarus puslapis lyginti draudimo kainas UK.

Dauguma draudimo politika JK pasiūlymas suskirstymas viršelis arba kaip dalis politikos, arba kaip add-on papildomą mokestį. Dauguma JK draudikų siūlo suskirstytas paslaugas arba teikia jas už papildomą mokestį. Jei esate užsienio vairuotojas Jungtinėje Karalystėje, mes primygtinai rekomenduojame rinktis suskirstytą draudimą, Net paprasčiausios viršelis jums kainuos labai mažai ir apims jus, jei jūsų automobilis sugenda ir palieka jums dideles. Net paprasčias draudimas kainuos visai nedaug ir apsaugos jūs, jeigu suges automobilis ir panašiai. Tai blogai, savo šalyje, bet jei jūsų anglų kalba nėra labai gera, jums gali turėti sunku gauti jūsų automobilis nuimti ir suremontuoti. Tai nėra gerai net ir savo šalyje, o būnant čia, ypač, jeigu jūsų anglų kalba nėra labai gerai, gali būti sunku suremontuoti automobilį. Paklauskite savo draudikui apie pridedant šį dangtį, į savo politiką. Teiraukitės savo draudiko apie sąlygas prieš pirkdami draudimą.

Jūs taip pat galite galvoti apie teisinių išlaidų draudimą. Teisinių išlaidų draudimo paprastai apsaugo vairuotoją su tais dalykais, kurių nereglamentuoja motorinių transporto priemonių draudimo politiką, įskaitant teisinių konsultacijų išlaidas ir išlaidas teikiant tokio tipo pretenzijas, arba išlaidas, kylančias iš asmens sužalojimų ar mirties, kurios susidaro iš apdraudimo nuo nelaimingų atsitikimų.. Teisinės išlaidos besiverčiantiems Jungtinėje Karalystėje pretenziją, gali būti labai brangūs, todėl už nedidelį mokestį dalyvauja, ji gali būti verta pridėti šį viršelio tipą savo politiką. Teisinės išlaidos teikiant pretenzijas Jungtinėje Karalystėje gali būti labai didelės, todėl gali būti verta apdrausti šią sritį už nedidelį papildomą mokestį.