Man driving car - no visible branding of vehicle makeAr turėčiau išsirinkti Draudimo kainos?

Ar visi automobilio draudimo patį? Ne visi – štai kaip gauti geriausią pasiūlymą.

Prieš pradėdami savo paiešką pigiau automobilio draudimo, turėtumėte užtikrinti, kad jūsų licencija suteikia jums teisę vairuoti Jungtinėje Karalystėje. Yra daugiau taisyklių, tačiau paprastai, jei turite ES licenciją arba tarptautinį vairuotojo pažymėjimą, jums bus sugebėti vairuoti šioje šalyje per trumpą laiką. Jūs turėtumėte patikrinti su savo vietos valdžios institucija, kaip ilgai jums leidžiama vairuoti nereikalaujant JK vairuotojo pažymėjimą. Prieš pradėdami pigesnio automobilio draudimo paiešką, turėtumėte įsitikinti, kad jūsų vairuotojo pažymėjimas suteikia jums teisę vairuoti Jungtinėje Karalystėje. Yra daugiau taisyklių, tačiau paprastai, jeigu jūs turite ES arba tarptautinį vairuotojo pažymėjimą, galėsite vairuoti šioje šalyje. Vertėtų susisiekti su jūsų vietine valdžios institucija norint sužinoti kaip ilgai jums leidžiama vairuoti be JK vairuotojo pažymėjimo.

Confused.com Logo

Confused.com: Automobilių draudimo palyginimas – lyginti daugiau nei 100 automobilių draudimo pasiūlymus per kelias minutes.

Quotezone Logo

Quotezone: Populiarus puslapis lyginti draudimo kainas UK.

Dėl pirmiau, ieškant draudimą, kuris yra už priimtiną kainą nėra lengva. Jei nuomos automobilį, jums gali jausti, kad tai yra geriau mokėti didesnę įmoką, kad būsite apmokestinti, o ne ieškoti sau. Tačiau, jei norite rasti pigiau automobilio draudimo, yra vienas pagrindinių veiksnių, iš kurių jums reikia žinoti. Kai kurios draudimo bendrovės nebus ankstesnį vairavimo istoriją atsižvelgti, net jei jūs turite nepriekaištingą įrašą, jums gali rasti, kad jūs vis dar moka dideles premijas. Visų pirma, nėra lengva rasti draudimą už priimtiną kainą. Nuomodami automobilį, jūs galite pagalvoti, kad geriau sumokėsite daugiau ir būsite apdrausti, o ne ieškosite draudimo patys. Tačiau, jeigu norite rasti pigesnį draudimą, yra vienas pagrindinis veiksnys, kurį jums reikia žinoti. Kai kurios draudimo bendrovės neatsižvelgs į jūsų vairavimo istoriją ir, netgi jeigu jūs turite nepriekaištingą vairuotojo reputaciją, galite vis tiek mokėti daugiau.

Įsitikinkite, kad jums rasti draudimo bendrovę, kad nėra atsižvelgiama į ankstesnį vairavimo įrašas ir taip gauti pigiau citata. Įsitikinkite, kad radote draudimo bendrovę, kuri atsižvelgs į ankstesnę vairavimo patirtį sudarydama kvotą.