Man driving car - toyota steering wheel and dashboardAutomobilių draudimo išlaidų padidėjimas

Augant draudimo išlaidomos, tampa dar svarbiau įsitikinti, kad gaunate geriausią sandorį.

Draudimo kaštai JK įšaugo per paskutinius dvylika mėnesių; Tačiau tai yra tik bendras automobilio draudimo išlaidų padidėjimas, išnaudojantis sparčiai didėjančias kompensavimo išlaidas.

Confused.com Logo

Confused.com: Automobilių draudimo palyginimas – lyginti daugiau nei 100 automobilių draudimo pasiūlymus per kelias minutes.

Quotezone Logo

Quotezone: Populiarus puslapis lyginti draudimo kainas UK.

Atrado, kad paprasčiausi dalykai dabar sukelia pretenzijas.. Be to, teismai šiuos teiginius pripažįsta išnagrinėję faktus tik paviršutiniškai. Tai reiškia, kad per pastaruosius dvylika mėnesių vien, automobilių draudimo išlaidos padidėjo 34%! Tai yra didžiulis padidėjimas, tačiau jų gynybai, Motorinių transporto priemonių draudimo asociacija teigia, kad ji dirbo nepelningai bent 10 metų.

Dėl šių dalykų, vairuotojai vis labiau susimąsto kur apdrausti savo transporto priemonę, naudojasi interneto svetainėmis, lygina įvairius pasiūlymus. Jie turi būti atsargūs, nes tokiose svetainėse daug lemia komisinis mokestis, kuriuos jie gauna už klientų atvedimą draudikams, tad iš tikro jos dirba tik savo naudai.

Jeigu esate vyresnis nei 50 metų ir pastaruosius kelerius metus jums nereikėjo draudimo, ieškokite svetainių, kurios specializuojasi su vyresniais vairuotojais. Jeigu esate jaunas vairuotojas, ieškokite svetainių jauniems vairuotojams, ir jei esate moteris – ieškokite svetainių moterims.