Cars for sale on garage forecourtKai jūs nusprendėte pirkti automobilį, kur pradėti?

JK yra vieni iš griežčiausių įstatymų, reglamentuojančių motorinių transporto priemonių pardavimą, siekiant apsaugoti pirkėjus nuo pardavėjų sukčiavimo. Laimei, nesąžiningi automobilių pardavėjų dienos jau praeityje, bet jūs vis dar turi saugotis nesąžiningų pardavėjų, ypač jei perkate privačiai, o ne iš salono.

Quotezone Logo

Quotezone: Populiarus puslapis lyginti draudimo kainas UK.

Confused.com Logo

Confused.com: Automobilių draudimo palyginimas – lyginti daugiau nei 100 automobilių draudimo pasiūlymus per kelias minutes.

Vartotojų apsauga yra geresnė perkant iš įmonės, o ne iš asmens, todėl mes rekomenduojame, kad jūs pirkttumėte naudotą automobilį iš automobilių dilerių ar garažų. Dauguma automobilių prekiautojų duos jums tam tikrą garantiją, nors ir tik 3 mėnesius, dėl savo transporto priemonės, taip suteikdami jums tam tikrą apsaugą, jeigu kas nors pakryptų ne taip… Deja, šias taisykles sunku pritaikyti privatiems pardavėjams.

Geriausias būdas surasti automobilį yra rekomendacijos, kai žmogus pirko pats, arba turi žinių apie pardavėją. Dauguma didelių miestų turi paskirtą plotą prekiavimui automobiliais, todėl dažniausiai visi pardavėjai bus netoliese, tad jūs galėsite apsižvalgyti ir išsirinkti patinkantį automobilį. Visada prašykite bandomojo važiavimo, patikrinkite dokumentus ir, jeigu tai įmanoma, paprašykite HPI čekių. Taip padės patikrinti ar transporto priemonė nėra pavogta ir ar ji nebuvo patekusi į avariją.

Paimkite kas nors su jumis pagalbą, jei įmanoma, ir visada derėtis dėl kainos. Jūs būsite nustebinti, kaip dažnai garažai bus sumažinti savo kainas, kad gauti pardavimą. Paimkite ką nors su savimi, kad jums padėtų ir visada derėkitės dėl kainos. Nustebsite kaip dažnai garažai sumažina kainą, kad tik parduoti automobilį.