Woman wearing sunglasses driving car with windows downKaip man gauti automobilio draudimo kvotą

Jeigu neturite JK pilietybės, štai viskas, ką reikia žinoti apie automobilio draudimą.

Confused.com Logo

Confused.com: Automobilių draudimo palyginimas – lyginti daugiau nei 100 automobilių draudimo pasiūlymus per kelias minutes.

Quotezone Logo

Quotezone: Populiarus puslapis lyginti draudimo kainas UK.

Rasti automobilio draudimą Jungtinėje Karalystėje, jei esate užsienio vairuotojas, yra gana paprasta, kol žinote kaip reikia ieškoti.. Iš esmės, jūs pateksite į vieną iš trijų kategorijų.

  1. Pirmoji kategorija yra vairuotojai iš ES, kurie tiesiog apsilanko šalyje. Tol, kol jūs turėsite galiojantį ESvairuotojo pažymėjimą, jūs galėsite vairuoti transporto priemonę, kuriai taikomas tas vairuotojo pažymėjimas Jungtinėje Karalystėje, kaip gali bet kuris gyventojas. . Todėl, ieškant draudimo citata yra taip paprasta, kaip patikrinti internetu draudimo palyginimas svetainę ir užpildant paraiškos formą. Todėl, draudimo kvotų ieškojimas yra toks pats paprastas, kaip draudimo tikrinimas tinklapyje ir paraiškos formos užpildymas.
  2. Jei esate ES vairuotojo pažymėjimo turėtojas, kuris dabar gyvena Didžiojoje Britanijoje, taisyklės šiek tiek skiriasi tuo, kad yra terminai, taikomi ES vairuotojo pažymėjimo galiojimui. Jei jums  sukaks 70 metų arba gyventate JK daugiau nei 3 metus, jūs turite gauti galiojantį JK vairuotojo pažymėjimą. Iki to laiko, jums bus suteikta galimybė gauti draudimo kvotą iš interneto palyginimo svetaines naudojant esamą ES vairuotojo pažymėjimą.
  3. Jeigu nesate ES gyventojas ir jums yra suteiktas tarptautinis vairuotojo pažymėjimas, galite jį naudoti transporto priemonės vairavimui iki 12 mėnesių, o vėliau jums reikės galiojančio JK vairuotojo pažymėjimo. Vėlgi, iki tol, galite apdrausti savo transporto priemonę naudodami internetinę svetainę draudimo kvotų palyginimui.