Woman driving Audi car - dashboard with iPhoneKaip man eiti apie surasti pigesni Automobilių draudimas kotiruotės?

Kur pradėti rasti geriausią vertės automobilio draudimą? Kur pradėti ieškoti geriausio automobilio draudimo? Štai mūsų gidas:

Confused.com Logo

Confused.com: Automobilių draudimo palyginimas – lyginti daugiau nei 100 automobilių draudimo pasiūlymus per kelias minutes.

Quotezone Logo

Quotezone: Populiarus puslapis lyginti draudimo kainas UK.

Mes jau minėjome ankstesniame straipsnyje, kad turėtumėte užsitikrinti, kad draudimo bendrovė suteikia jums nuolaidą remiantis ankstesne vairavimo patirtimi savo šalyje, tačiau galbūt norėsite sužinoti, kuris būdas yra geriausias rasti pigiausius pasiūlymus.

Paprasčiausias būdas, jei turite prieigą prie interneto, yra ieškoti draudimo palyginimo svetainėse. Tiesiog įveskite “Draudimo palyginimo svetainės” į savo paieškos laukelį ir bandykite spausti nuorodas iš eilės.

Gali būti patogiau filtruoti rezultatus, patikslinant , kad jūs esate užsienio pilietis vairuojantis Jungtinėje Karalystėje. Tai padės pašalinti visas bendroves, nesiūlančias tokios draudimo rūšies.

Radę svetainę, pabandykite programą naudodamiesi savo informacija. Atkreipkite dėmesį į priskaičiuotą priemoką ir eikiti į sekantį puslapį. Įsitikinkite, kad atkreipiate dėmesį į bet kuriuos specialius terminus ir sąlygas, kiekvienas draudikas gali turėti skirtingas sąlygas.

Kai jūs turite tarkim, 10 kainų įrašų, galite susiaurinti jas iki 3 geriausių kvotų. Kodėl nepaskambinus bendrovei tiesiogiai ir neaptarus savo poreikių. Tokiu būdu jūs galite gauti netgi daugiau nuolaidų.