Police car with blue lights on the roofKas atsitinka, jei mane sustabdo policija?

Atsižvelgiant į vairavimą Jungtinėje Karalystėje, štai ką daryti, jei kyla problemų.

Būti stabdomam policijos, vairuojant Jungtinėje Karalystėje, gali būti gana bauginanti patirtis. Siekiant sumažinti stresą, yra keletas paprastų taisyklių, kurių jums vertėtų laikytis.

Confused.com Logo

Confused.com: Automobilių draudimo palyginimas – lyginti daugiau nei 100 automobilių draudimo pasiūlymus per kelias minutes.

Quotezone Logo

Quotezone: Populiarus puslapis lyginti draudimo kainas UK.

Įsitikinkite, kad visada turite savo vairuotojo pažymėjimą ir automobilio draudimo dokumentus su savimi. Jūs ir jūsų transporto priemonėje turėtų likti ir įsitikinkite, kad jums sekti savo saugos diržas tvirtinamas taip, kad jis būtų matomas iš pareigūnas. Tik išeiti iš transporto priemonės, jei pasakė, tai padaryti. Jūs turite likti transporto priemonėje ir įsitikinti, kad segite saugos diržus taip, jog tai būtų matoma pareigūnams. Iš transporto priemonės išeikite tik tuo atveju, jeigu taip padaryti pasakė pareigūnas.

Būtinai vėjo žemyn langą visiškai taip, kad jums gali išgirsti ir pamatyti pareigūnas. Išlik ramus ir įsitikinkite, kad jūs neturite jokių mobiliuosius telefonus rankose ar netoliese, nes tai gali būti aiškinama kaip Jungtinėje Karalystėje nusikaltimą. Būtinai nuleiskite langą, kad pareigūnas galėtų jūs girdėti ir matyti. Išlikite ramūs ir įsitikinkite, jog rankose nelaikote ir šalia neturite mobiliojo telefono, nes tai Jungtinėje Karalystėje laikoma nusikaltimu.

Jei sustojo nakties metu, tai gera idėja, kad įjungtumėte interjero šviesos, kad tarnyba gali matyti jus tinkamai, taip pat išjungti savo šviesas priekiniuose žibintuose, o jūs nejuda. Jeigu buvo sustabdytas naktį, vertėtų įjungti salono šviesa, kad pareigūnas galėtų tinkamai jūs matyti. Taip pat išjunkite priekinius žibintus ir likite vietoje.

Nepanikuokite, bet išlikite ramūs ir atidžiai klausykitės, ką pareigūnas sako. Jie yra apmokomi elgtis su užsienio piliečiais, kai sužino jūsų tapatybę. Kartais, kitas policijos automobilis atvyks į sceną; tai normalu procedūra, o ne priežastis būti sunerimęs. Kartais atvažiuos ir kitas policijos automobilis – tai normali procedūra, o ne priežastis sunerimti.

Galiausiai, tai nėra gera idėja ginčytis su policijos pareigūnais į pakelėje. Jei nesutinkate su mokesčio, jūs galite padaryti savo atstovybes raštu, kai gausite įkrovimo dokumentus. Galiausiai, nereikia ginčytis su pareigūnais. Jeigu nesutinkate su bauda, galite pateikti raštišką skundą, kai gausite atitinkamus dokumentus.