Woman driving Seat car - close up image of hands and steering wheelKokio tipo automobilio draudimo man reikia?

Kaip pasirinkti tarp skirtingų automobilių draudimo variantų Jungtinėje Karalystėje.

Jungtinėje Karalystėje yra teisinis reikalavimas, kad jūs turite turėti bent Trečiosios šalies automobilio draudimą. Be pagrindinių sąlygų, tai reiškia, kad jis apima transporto priemonės savininko civilinę atsakomybę tuo atveju, jei jis sukels mirtį, padarys žalą arba sugadins turtą naudodamas transporto priemonę.

Confused.com Logo

Confused.com: Automobilių draudimo palyginimas – lyginti daugiau nei 100 automobilių draudimo pasiūlymus per kelias minutes.

Quotezone Logo

Quotezone: Populiarus puslapis lyginti draudimo kainas UK.

Be to teisiškai privalomas danga, turite daug galimybių. Akivaizdu, kad kuo daugiau variantų pridėsite, tuo daugiau tai jums kainuos, tačiau, visiškai ramybė, jūs galite pajusti, kad imant visapusišką politiką yra geriausia. Tai suteikia labiausiai pilną dangtelį už jokius nelaimingus atsitikimus ar nuostolius, atsirandančius iš savo transporto priemonės naudojimo, ne tik kiti žmonės, ty trečiųjų šalių, bet sau, savo transporto priemonę ir jūsų keleiviams. Be to, draudime yra ir kitų galimybių, Suprantama, kuo daugiau variantų pridėsite, tuo daugiau jums tai kainuos, tačiau būsite visiškai ramūs pasirinkę pilną draudimą. Jis suteikia geriausias garantijas nelaimingų atsitikimų atveju bei patyrus nuostolius, susijusius su transporto priemonės naudojimu, ne tik jums, bet ir transporto priemonei bei jūsų keleiviams.

Dauguma draudikų taip pat siūlo Jums politiką, kuri patenka tarp minėtų dviejų tipų, tai vadinama trečioji šalis, gaisras ir vagystės. Tai suteikia jums pagrindiną teisiškai reikalauti Trečiosios šalies žalos padengimo, atlyginant, gaisro ar kitus nuostolius ar žalą, kurią sukelia transporto priemonės vagystė.. Šis draudimas Jums kainuos šiek tiek mažiau nei pilnas draudimas.

Turėtumėte nuspręsti, kuris geriausiai tinka jums ir jūsų aplinkybes ir tada naudotis interneto palyginimo svetaines rasti geriausią pasiūlymą. Jūs turėtumėte nuspręsti, kuris tipas geriausiai tinka jums ir jūsų aplinkybėms, o tada pasinaudoti internetine palyginimo svetaine ir rasti geriausią pasiūlymą.