Police car with blue lights flashingNeapdraustos transporto priemonių Jungtinėje Karalystėje

Jei klausimą, ar jums reikia automobilio draudimas ne visi, pagalvokite dar kartą!

Per pastaruosius kelerius metus,  daugiau šalių prisijungusprie ES,  Jungtinės Karalystės keliai patyria transporto priemonių padidėjimą iš šių šalių. Ji taip pat matė didelį padidėjimą užsienio vairuotojams, vykstantiems į Jungtinę Karalystę, nei jų pačių transporto priemonių, arba naudojant nuomos automobilį. Taip pat padidėjo vairuotojų iš užsienio skaičius, atvykstančių į JK ir vairuojančių ne jų pačių arba išsinuomotą automobilį.

Confused.com Logo

Confused.com: Automobilių draudimo palyginimas – lyginti daugiau nei 100 automobilių draudimo pasiūlymus per kelias minutes.

Quotezone Logo

Quotezone: Populiarus puslapis lyginti draudimo kainas UK.

Taip pat buvo užsienio transporto padidėjimas atvykstant į JK be tinkamo draudimo arba išvis be jo. . Praeityje šie vairuotojai dažnai išvengdavo bausmės, kadangi praktiškai nebuvo aptinkami policijos, nebent pažeisdamo kelių eismo taisykles arba sukeldavo avariją.

Užsienio vairuotojai dabar turėtų žinoti, kad JK policija turi siųstuvus visose jų gamybos transporto priemonėse, kurie gali aptikti neapdraustą transporto priemone skenuojant jų numerius.. Jeigu jie gauna informacija, kad kažkas yra ne taip su transporto priemone, jie iš karto ją sustabdys.

Vairavimas neapdrausta transporto priemone yra labai sunkus nusikaltimas, o policija turi įgaliojimus konfiskuoti jūsų automobilį, iki kol jūs sumokėsite baudą ir didelį  mokestį už savo transporto priemonę.

Atminkite, kad jeigu ilgą laiką nesumokėsite baudos ir mokesčio, jūsų automobilis gali būti parduotas arba utilizuotas.