Man driving car in traffic using sat navPatarimai apie vairavimą Jungtinėje Karalystėje

Prieš vairuodami JK galite paruošti save taip:

Tikriausiai labiausiai paplitęs patarimas, suteikiamas  užsienio vairuotojams, atvykstantiems į Didžiąją Britaniją pirmą kartą, yra skirti  savo laiko priprasti prie vairavimo kairėje pusėje, jei neesate iš vienos iš mažumos šalių, kuriose vairuojama kaip Jungtinėje Karalystėje.

Confused.com Logo

Confused.com: Automobilių draudimo palyginimas – lyginti daugiau nei 100 automobilių draudimo pasiūlymus per kelias minutes.

Quotezone Logo

Quotezone: Populiarus puslapis lyginti draudimo kainas UK.

Pirma, jūs turite būti 17 metų amžiaus, kad galėtumėte vairuoti automobilį ar motociklą. Jei turite ES vairuotojo pažymėjimą , ji leis jums vairuoti JK tam tikrą laiką. Kai kurie vairuotojai gali turėti leidimą, žinoma kaip tarptautinis vairuotojo pažymėjimas, kuris taip pat leis kurį laiką vairuoti JK. Tokie vairuotojo pažymėjimai skirti žmonėms vykstantiems, pavyzdžiui, į Maskvą pakeliauti ar atostogauti. Jeigu ketinate ilgą laiką likti ir dirbti JK, jums teks gauti JK vairuotojo pažymėjimą išlaikant vairavimo egzaminą.

Įsitikinkite, kad turite tinkamą automobilio draudimą, nes JK yra griežtos bausmės vairuojantiems su netinkamu draudimu ar be jo.. Šios sankcijos apima, bet neapsiriboja, transporto priemonės konfiskavimu iki kol sumokate baudą ir mokesčius, arba net automobilio utilizacija, jeigu jūs nesumokėsite.

Įsitikinkite, kad turite JK kelio eismo taisyklių kopiją. Būtinai ją perskaitykite ir pabandykite kuo įmanoma geriau suprasti, nes tai parengs jūs atvykimui į JK.