Pojištění Auta v Anglii

Vybrali jsme některé z nejlepších stránek srovnávajících ceny pojištění. Zadejte své údaje a najděte skvělou cenu pojištění!

Vyplňte SPZ:
GB
Spočítat cenu! »

Quotezone Logo

Oblíbená stránka ve Spojeném království pro porovnávání pojištění aut.

Confused.com Logo

Confused.com: Porovnání pojištění aut – porovnejte spousty konkurenčních nabídek během pár minut.

Pojištění auta pro občany České republiky žijící na území Spojeného království

Ve Spojeném království je protizákonné řídit auto, dodávku nebo kamion bez alespoň minimálního pojištění, známého jako pojištění povinného ručení. Jde o ekvivalent povinné ručení v České republice. Ta chyba, že nemáte pojištění, by mohla vést k tomu, že bude Vaše vozidlo zadrženo a Vy budete muset zaplatit velkou pokutu. Ve Spojeném království se pojišťuje osoba, která auto řídí, ne auto samotné.

Samozřejmě, pojištění „povinného ručení“ je holé minimum a je pravděpodobné, že budete chtít pojištění rozšířit tak, aby zahrnovalo také „oheň a krádež“ nebo dokonce, aby bylo „obsahovalo vše“. Je dokonce pravda, že pojištění „obsahující vše“ je často i levnější!

Ceny pojištění aut se opravdu citelně liší, vyplatí se tedy trochu si zapátrat. Nejrychlejší cestou, jak získat velké množství konkurenčních nabídek, je navštívit srovnávací stránku. Jednoduše jednou zadejte své údaje a bude Vám představeno několik nabídek založených na Vašich údajích.