Car accident - car driven into rear of large SUVJak mam się zabrać od szukania tańszych ofert ubezpieczeniowych?

Gdzie mam zacząć poszukiwania? Tutaj otrzymasz pomoc.

Jak już wcześniej wspomnieliśmy powinieneś upewnić się, że ubezpieczyciel pozwoli ci na skorzystanie z tańszej oferty bazując na twojej historii prawa jazdy w twoim własnym kraju, Jednak możesz chcieć dowiedzieć się jaki jest najlepszy sposób na zdobycie najtańszej oferty.

Pol-Plan Logo

Ubezpieczenie samochodu w UK – porównaj różne oferty firm ubezpieczeniowych w języku polskim.

Confused.com Logo

Porównywarka ubezpieczen samochodowych – porównaj sposród duzej liczby konkurencyjnych ofert w kilka minut.

Najłatwiejszy sposób to wpisanie w wyszukiwarce internetowej hasła: „porównywarka ubezpieczeń” i spróbuj sprawdzić kilka pierwszych wyników.

Być może będzie lepiej, gdy w filtrze zaznaczysz, że jesteś obcokrajowcem jeżdżącym po drogach Wielkiej Brytanii. Usunie to wszystkie firmy, które nie oferują usług tego typu.

Gdy znajdziesz już stronę zrób profil bazując na swoich danych. Zwróć uwagę na oferty specjalnie obliczone dla ciebie i ruszaj do następnego. Upewnij się, że zapisałeś wszystkie warunki specjalne, które mogą być wymagane to wydania ubezpieczenia.

Kiedy będziesz już miał 10 ofert wyklucz kilka aż zostanie tylko trzy najlepsze. Wtedy możesz zadzwonić do ubezpieczyciela i zapytać o ofertę specjalnie dla siebie. Możesz tym sposobem dostać większe zniżki.