Woman in front of broken down carO czym jeszcze powinienem pomyśleć?

Jeśli już wybrałeś ubezpieczenie samochodu, jest coś jeszcze co możesz dodać?

Jeśli jesteś obcokrajowcem i chcesz mieć możliwość jeździć we Wielkiej Brytanii będziesz potrzebował angielskiego ubezpieczenia. Jak już wcześniej powiedzieliśmy są różne wymagania aby prawo Anglii pozwoliło Ci jeździć legalnie po drogach Zjednoczonego Królestwa. Mówiliśmy także o tym, gdzie znaleźć najlepsze ubezpieczenie i jakich informacji będziesz do tego potrzebował. Jest jednak kilka dodatkowych produktów, o których możesz pomyśleć aby ochronić siebie przed nieprzewidzianymi okolicznościami.

Pol-Plan Logo

Posiadając taką polisę, możesz spokojnie podróżować po całej Europie i Wielkiej Brytanii. W razie awarii samochodu możesz liczyć na pomoc przez 365 dni w roku, 24 godziny na dobę.

Większość polis ubezpieczeniowych w Anglii oferuje pomoc w razie awarii jako część polisy lub dodatek do niej. Jeśli jesteś obcokrajowcem silnie Ci to polecamy. Nawet podstawowa pomoc będzie Cię kosztowała bardzo niewiele i jeśli zepsuje Ci się samochód nie zostaniesz sam. W razie awarii jest źle nawet w twoim własnym kraju, a nie dopiero za granicą. Jeśli twój angielski nie jest zbyt dobry może być trudno o szybką naprawę samochodu. Zapytaj swojego ubezpieczyciela o dodanie takiej oferty.

Możesz pomyśleć także o Pokryciu Kosztów Prawnych. Jest to generalnie ochrona dla kierowców, aby nie musieli się oni martwić o to co się stanie, gdy podczas wypadku zostanie się pociągniętym do odpowiedzialności prawnej. Może to być bardzo drogie w Zjednoczonym Królestwie, a mały koszt tej oferty może mieć duże znaczenie dla twoich finansów w przypadku kraksy.